האומנם לעשות תמלול כללי

התמלול היא בעצם אחד ממשרות הביקוש התמיד בפלטפורמות העסקה פרטיות. מאתרים פרויקטים תמלול אלו במקביל ל שליטה על נתונים, צרכי עוזרים וירטואליים ומשרות עוזר שיש ברשותם.

בערך, תפקיד מתמלל הינה להמיר אודיו לטקסט. מתמללים עובדים עם תמלול קבצי אודיו מדויק בקרב הקלטות המסוגל לגשת בכל איכות קבצי שמע או לחילופין וידאו. עוד ועוד כמו זה שרוצים לדעת העסקה פשוטה ברשת, נגשים ברוב המקרים לתמלול כללי, אילו תכנון התמלול אמין לא פשוטה דוגמת שחושבים. מתוך מטרה לבחור תמליל אדיב, אני הוא לא פחות כמה דברים:

קיבולת של בשפה נורמטיבית ובינהם אנגלית, מנדרינית או אולי ספרדית
כישורים הקלדה מיידית
כישורי הקשבה יעילים
כישורי בדיקה יסודיים
בקיאות יקרה
סבלנות
העסק שלך תלוי לחשוב שתכונות אילו מקובלות וקל למצוא, אילו מה העסק שלך תופתע ועד ל שתי תעתיק הנו באמת מאתגר. למשל, כל אחד מותנה לתכנן שאם אני דובר אנגלית שפת אם כל אחד מתמלל אנגלית מקצועי, מקום הגיע ממש לא המקרה. קיים כל כך הרבה מאוד מבטאים ברחבי אירופה דובר האנגלית לבדו ואינו מגוונים מדוברי השפה בעלי זכאות לדעת כל בן אדם ואחד. עם זאת, כמו בכל דבר, תרגול עושה מוחלט. כשאתה מתרגל מפעם לפעם קרובות, אני לומד באיזו דרך לייצר תמלולים מצוינים וגם בעלות הסיבות המאתגרים מאד שנזרקים פנימה דוגמת מבטאים פרחים, שמע בנוייה לפענוח, נושאים אלו או אחרים שקשה שנתיים לדעת וש או אולי דרישות דרישה לתפנית. בעיקרו בקרב מושג, ככל שתשיגו יותר ידע הוא כח, איך תשתפרו בשליטה בתעתיק כולל.

איפה ואיך אוכל לתרגל תמלול?

קודם, תזדקק לכלים אלו ע”מ שתוכל להתחיל לתמלל:

מחשב אם מחשב נייח – במידה אתה חייבת לבחור תמליל מנוסה, תזדקק לגישה למחשב או אולי מחשב נייח על מנת שתוכל לתמלל ש שיבושי.
תוכנת תמלול קבצי אודיו – יהווה לא לתמלל בידי נגני פרסום ישן רגילים. על מנת לתמלל ביעילות, תזדקק לתוכנת תמלול שימושית שתאפשר בשבילך לשים במקשי הקיצור או בדוושות להפעלה בטוחה או גם מלבד שמע. יש שם טוב הרבה מאוד אפליקציות תמלול קבצי אודיו חופשיות לשימוש, דוגמת .
אוזניות – מלבד זאת שאנחנו ללא כל ספק זקוק לו מהווה זוג צעיר אוזניות טובות. כל אחד לא עלול חלק לשים ברמקולים של המחשב של החברה שהרי אוקי, אז אינן היית שומע את אותו השמע בצורה חד. אתה אינן עלול להרשות לעצמך לפספס אפילו אמירה והיה אם כל אחד תופס להמרה מדויקת בידי שמע לטקסט.
תוכנת עיבוד תמלילים ובינהם – ודאי מתחיל צריך והן כלים כגון . בעוד שתוכנות התמלול מסוימות מקיפות שדה עיבוד תמלילים מובנה, עשוי שתזדקק למיקרוסופט וורד מתוך מטרה להחיל במקצועיות עיצוב. פנקס רשימות ו- מיוצרים מ להספיק במצבים קשים, אלו מ הינם הם ככל הנראה מאתגרים להתחיל לעסוק עימהם והיה אם אני זקוק ללשוניות ולסגנון לתווית רמקולים וכן הלאה.
חברת לאינטרנט – אחרון חביב, תזדקק לחיבור לאינטרנט ע”מ שתוכל לדעת כהלכה מונחים או גם ז’רגון לא מוכרים מזמן תמלול קבצי אודיו. אינטרנט מועילה באופן משמעותי ואלו כשמחפשים הומופונים שאחרת או שלא לא הייתם מנחשים עליהן.
כשמצאת את כל עצמך מקצועי אלו שיש להן הכלים הנ”ל בהישג יד, השלב הבא הנו לראות לעצמך הקלטה לתרגול. להלן מספר תשובות לתרגול תמלול:

היכנס ל- והאזין לנאומי כנס או שמא מצגות. תמלול הקלטות בעברית שמא חלונות ראווה של אפל הם דוגמאות פתיחה איכותיות מאוד מכיוון שלרוב אנחנו מדברים על רק ברמקול שכזה וישנו למקום אודיו עד מאוד ברור וחד. הנם ואלה יודעים בדבר דברים קווי הנחיה ומוכרים באופן משמעותי ש רוצים לבקש בדיקה מינימלי. אתה תוכל לנגב שיחות כדוגמת אלו ולתמלל את החסימות על ידי תוכנת תמלול קבצי אודיו שברשותך.
התחל בהקלטות קצרות ותעד את אותו בשנת 2012 של העסק שלכם. לרוב, נאומים מוכרים אצל מוצאים לנכטון להציע תמלילים בתוכם אפשר לשים מתוך מטרה לוודא אחר עבודתך.
אחרי שהתרגלתם להקלטות קצרות אצל רמקול אחד, החלו לעסוק בנות קבצים ארוכים 2 שנים שיש להן 2 שנים רמקולים. לצרכים של ככה מתגוררים פודקאסטים או גם סמינרים מקוונים להורדה בחינם להתאמן בהם. הינם חושקים לבנות והן תמלילים במטרה שתוכל לוודא את תמלול קבצי אודיו של החברה שלכם.
ככל שתתקדם, מצא שמע מורכבת 2 שנים לעסוק איתו. זה הזמן אפשרי הכול שכולל רמקולים בעלויות מבטאים מגוונים, עד שמע שאינה צלול כמו מצגות שהוקלטו והיה אם מקצועי למשל . בדרך זו העסק שלך מכיר אחר הביטויים המגוונים ומתרגל לאודיו מאתגר.
וגם שמומלץ להיות מודע כשמנסים אחר מסלול התמלול הוא למידה של פורמטים אצל התמלול. בעוד שתלבושות תמלול בדרך כלל מכתיבות את הדירה כלשהו, הנה כמה מהשיקולים הנפוצים מאוד בתעתיק כללי:

תעתיק מילה במילה או לחילופין מילולית ותמלול הן לא מילולי
פורמט התעתיק המילולי דורש ממך לרשום את האמור בהקלטה. זה כל הזמן לתלות כל אחדדבר שיחה מסוג אחד, חוקי שגיאות דקדוקיות, משפטים או לחילופין מילים חוזרות ונשנות, מילוי מילוי וגמגום (כמו ‘אום’, ‘אה’, ‘אה’) ואף ניבולי כאן. ייתכן שיהיו של העסק שלך וכדלקמן לציין מתי הדובר תאריך מלאכה מוגדרת שעשויה להציע מחיאות כפיים, צחוק וכיסוי גרונם, של אפשרויות רבות אחרות. ברוב המקרים יש צורך בתמלול מילולי בתמלולים משפטיים בם מידי אמירה מתצהיר או לחילופין מהליך משפטי חשוב שתירשם ותועתק למטרת סוג של ראייתי בצורה משמעותית יותר. תמלילים מילוליים עלולים להידרש וגם בתמלילי ניתוח תחומי – באופן יחסי תמלולים בידי קבוצות מאורגנות שימת דגש – והיה אם המחשבות והרעיונות המתועתקים באופן ספציפי של משיבים הינם נחוצים לחוקר שווקי ע”מ שיוכלו לחשוף יותר טוב תובנות.

מנגד, שאנחנו מדברים על בתעתיק פיתוח אפליקציות מילולי, מומלץ להוריד מילים חוזרות, מילוי, שגיאות דקדוק ומילים או לחילופין ביטויים נלווים שלא נחוצים. אני מסוגל לראות את אותה פורמט התמלול זה המפורסם ברוב המקרים בבלוגים או לחילופין בבתים, בדרך כלל כתוספת תמלול משפטי מחיר .

תיוג רמקולים
תיוג רמקולים בתעתיק היא בעצם נוהג באופן יחסי שכיח שמשמש תלבושות תמלול כלליות. יהיה בידכם להפיק הוא באמצעים אחרות – בהתאם למפרט התמליל, ניתן לתייג את אותה הרמקולים לפי שמם, לאורך כותרתם, או אולי על ידי שימוש בתוויות נפוצות דוגמת מראיין / משיב או אולי זכר / נקבה. עשייה תמלול ספציפיים מיוצרים מ להשתמש במזהים כמו , או כדי להכיר בין שלוש דוברים נקבה ובינהם.

חותמות מצב
חותמות התרחשות מתייחסות לסמנים אצל מרווחי שיחות אלו או אחרים. הגיע מורה לקורא התמליל לזהות בנוחיות מרבית איזה מה מקובל מההקלטה עמיד לאיזה קטע בתמלול. בזמן שאתה אינם מסוגל לדעת בו בזמן שאתה צופה בסרטון כתוביות או שמא כתוביות, חותמות מצב מקצועיות מאחורי הקלעים. בכתוביות ובכתוביות, חותמות התרחשות אינם אלו שיש להן משקלה של גבוה יותר בהצבת טוב אצל קטע הטקסט לחלק הראוי בסרטון. הפורמט אצל חותמות היום בתעתיק מותנה להשתנות בהתאם לשימוש בהם. למשל, כתוביות דורשות חותמות מקרה עד למילישניות השנייה, בפורמט . אילו חותמות סיטואציה נוחות שנתיים למטרות פנייה מאפיינים לקחת בדרך כלל פשוט .

שימוש בטושים אם תיוג עם תיאורי שמע
מלבד חותמות סיטואציה, נמצא סמנים בסיסיים ופשוטים יותר שנעשה בהם שימוש ברוב המקרים. אופן ההעתקה אצל סמנים מסוג זה מועדף באופן ניכר דוגמת תוויות רמקולים. מתופעל עוזרות שמעדיפים במקצת באופן משמעותי סמנים כל המשפחה לא מורכב בסימנים השכיחים עד מאוד, כמו [צחוק] או שמא [רעש רקע]. למרות זאת, בסיטואציות בתוכם אפשר להשתמש בתמלולים בכיתוב כתוביות או לחילופין בכיתוב וידאו, יש להרכיב תיאורים בהקשר למשל [שיחת צד] או גם [צעקות], ככה שהמצב לחלוטין יובן באמצעות תיאור לא הרבה על ידי ההקשר סביבו.g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *